Maszyny do produkcji cukierków „żelek”

Nasze zaawansowane technologicznie urządzenia zapewniają kompletny proces produkcji żelek, począwszy od wlewu żelującej mieszaniny, przez tunel chłodzący przyspieszający żelowanie, maszyny formujące żelki, aż po bębny do natłuszczania i suszarnie do finalnego wysuszenia produktu.

Proces rozpoczyna się od wprowadzenia mieszaniny żelującej do silikonowych form o różnorodnych kształtach, oferując możliwość tworzenia żelek w szerokiej gamie wariantów:

  • Żelki w jednym kolorze,
  • Żelki dwukolorowe z jednoczesnym wlewanie kolorów,
  • Żelki z pojedynczym kolorem i wypełnieniem z kropli syropu,
  • Żelki dwukolorowe z warstwami nakładanymi na siebie.

Nasze urządzenia do produkcji żelek zapewniają efektywną i wysokiej jakości produkcję dzięki wykorzystaniu naszego wieloletniego doświadczenia w branży. Dzięki naszym maszynom, każdy etap produkcji jest optymalizowany pod kątem technologicznym, co przynosi korzyści dla każdego przedsiębiorstwa produkcyjnego. W procesie tworzenia naszych maszyn stosujemy tylko komponenty od uznanych producentów, zapewniając tym samym najwyższą jakość i niezawodność.

Zobacz nasze realizacje maszyn do produkcji żelek

Maszyna do produkcji żelek Forma do produkcji cukierków żelki Maszyna do produkcji żelek Maszyna do produkcji cukierków żelki