Maszyny dozujące

Nasza przedsiębiorczość rozkwitła na Śląsku w roku 1989, kiedy to zainicjowaliśmy projektowanie maszyn do pakowania produktów płynnych i półpłynnych jako firma RJM, tworzonych na specjalne zamówienia naszych klientów. Początkowo tworzyliśmy urządzenia półautomatyczne, by z czasem przejść na rozwiązania w pełni automatyczne.

Urządzenia te znalazły swoje miejsce w przemyśle chemicznym, spożywczym oraz kosmetycznym, oferując możliwość precyzyjnego dozowania produktów od 3 ml do nawet 5000 ml, przy możliwości pakowania od 200 do 3000 sztuk na godzinę dla produktów płynnych. Dla produktów półpłynnych, nasze maszyny zapewniają dozowanie od 5 do 1000 ml z wydajnością od 200 do 1500 opakowań na godzinę. Wszystkie oferowane przez nas urządzenia bazują na technologii volumetryczno-ciśnieniowej, co pozwala na precyzyjne odmierzenie i wtłoczenie dozowanej substancji do indywidualnego opakowania.

Wykorzystując zgromadzone przez lata doświadczenie, obecnie jesteśmy w stanie oferować kompleksowe linie technologiczne, w skład których wchodzą zaawansowane głowice dozujące, podobne do tych, które znajdują zastosowanie w naszych specjalistycznych maszynach do produkcji żelek czy odświeżaczy powietrza.

Maszyny dozujące Maszyny dozujące Maszyny dozujące Maszyny dozujące Maszyny dozujące